Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Adres: Klęczany 1, 33-394 Klęczany
Biuro: ul. Papieska 2,33-395 Chełmiec,

Tel.: 18 443 33 73
Email: gok@chelmiec.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:
bip
Urząd Gminy Chełmiec:

bip
www.chelmiec.pl

Wielki Jarmark Wielkanocny 2018r.

16 – go marca 2018r. o godzinie 9:00 wystartował już kolejny Wielki Jarmark Wielkanocny w Galerii Trzy Korony, który jest organizowany przez Gminę Chełmiec i Galerię. Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski tradycyjnie powitał wszystkich wystawców i klientów Galerii. Nie zabrakło też słodkiego akcentu, gdyż Wójt do galerii przybył z „Chełmieckimi Krówkami”, którymi wszystkich częstował, a kto ich nie próbował to niech żałuje, bo są naprawdę pyszne.

Czytaj więcej

Zaproszenie na Wielki Jarmark Wielkanocny

Gmina Chełmiec i Właściciel Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu  już tradycyjnie zapraszają na Wielki Jarmark Wielkanocny. W programie występy Zespołów Regionalnych, degustacje, warsztaty konkursy i wiele atrakcji. Zapraszamy serdecznie Jarmark potrwa od 16 marca do 17 marca. Patronat medialny nad całością  przedsięwzięcia objęło Radio RDN Małopolska.

Czytaj więcej

XXIV Konkurs Palm Wielkanocnych w Gminie Chełmiec

Regulamin konkursu

Czytaj więcej

Ceramika w Małej Wsi

W środowy poranek (14.02.2018r.)  w Małej Wsi na Świetlicy Wiejskiej odbyły się zajęcia z ceramiki. Są one realizowane w ramach Ferii z GOK w Chełmcu. Udział w zajęciach był nieodpłatny.

Czytaj więcej

Wielki Jarmark Wielkanocny - Nabór wystawców

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu ogłasza nabór wystawców na Wielki Jarmark Wielkanocny 2018r., który odbędzie się w dniach 16 - 17 marca w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu.

Czytaj więcej

FERIE ZIMOWE Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY W CHEŁMCU

Gminny Ośrodek Kultury na ferie zimowe 2018 przygotował ciekawą ofertę zajęć. Znajdą się w niej zajęcia świetlicowe oraz dodatkowe nieodpłatne zajęcia z modelarstwa oraz warsztaty z lepienia z gliny. Informujemy, że jak co roku ulegają w okresie ferii zmianie godziny pracy świetlic.

Czytaj więcej