Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Adres: Klęczany 1, 33-394 Klęczany
Biuro: ul. Papieska 2,33-395 Chełmiec,

Tel.: 18 443 33 73
Email: gok@chelmiec.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:
bip
Urząd Gminy Chełmiec:

bip
www.chelmiec.pl

Warsztaty robotów w Małej Wsi i Marcinkowicach!

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w warsztatach z robotyki w drugi i czwarty poniedziałek miesiąca do Marcinkowic (Centrum Społeczno - Kulturalne) i w pierwszą i trzecią środę miesiąca do Małej Wsi (Świetlica Wiejska). Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 16:00 do 18:00.  Koszt  jednych dwugodzinnych zajęć jest to 35 zł od osoby. Informacji udziela oraz zapisy przyjmuje organizator zajęć firma NOWOCZESNY WYMIAR EDUKACJI pod nr telefonu 536 000 127.

Czytaj więcej

Nabór do Zespołu "Świniarsko"

Regionalny Zespół Pieśni i Tańca Świniarsko ogłasza nabór do zespołu. Zapraszamy dzieci od lat czterech oraz młodzież, wszystkich chętnych, który chcieli by śpiewać i tańczyć w Zespole Regionalnym.

Czytaj więcej

Nabór wystawców na Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy !!!

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu z siedzibą w Klęczanach oraz Galeria Trzy Korony ogłaszają nabór wystawców na Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w dniach 15-17 grudnia 2017r. na terenie Galerii.

Czytaj więcej

Rozdanie nagród w konkursie plastycznym pn. "Moje wymarzone wakacje"

W środę, 27 września w Świetlicy w Małej Wsi zebrali się uczestnicy konkursu plastycznego pn. "Moje wymarzone wakacje". Przybyli wraz z rodzinami, by w uroczystej atmosferze odebrać nagrody od Gminnego Ośrodka Kultury w Chełmcu, za piękne rysunki, jakie oddali pod ocenę.

Czytaj więcej

"10 lecie działalności artystycznej Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca Świniarsko"

W dniu 22 września 2017r. w Dworku w Brzeznej Regionalny Zespół Pieśni i Tańca Świniarsko świętował swój X Jubileusz.

Czytaj więcej

Wakacje 2017 w Kurowie

Wakacje 2017 już za nami. Pozostaną po nich liczne wspomnienia, które dzieci i młodzież z Kurowa wiązać będą z wieloma różnymi zajęciami organizowanymi przez Świetlicę Wiejską GOK działającą w ich miejscowości.

Czytaj więcej