Informacja odnośnie funkcjonowania Świetlic Wiejskich oraz Centrów Społeczno-Kulturalnych prowadzonych przez GOK w Chełmcu w reżimie sanitarnym.

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice w trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci jak i pracowników GOK wykonujących swoje obowiązki prowadząc zajęcia dla dzieci na świetlicach informuje, że nasze placówki będą pracować z zachowaniem wszystkich obostrzeń związanych z  pandemią COVID - 19 wynikających z zarządzeń, ustaw oraz wytycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W związku z powyższym decydując się na wysłanie dziecka na zajęcia świetlicowe konieczne będzie podpisanie oświadczeń,wniosków i informacji (zamieszczonych poniżej), skontaktowanie się z pracownikiem świetlicy wiejskiej w celu określenia w jakie dni i jakim wymiarze czasu dziecko może przebywać na świetlicy (godziny w których można się kontaktować podane poniżej). W pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci, które w okresie 2019/2020 uczęszczały na zajęcia świetlicowe.

Musimy się liczyć również z tym, że w 2020 roku na zajęciach na świetlicach możemy przyjąć znacznie mniejszą liczbę osób,  jakie mogą równocześnie przebywać w pomieszczeniach świetlicowych.

Terminy rozpoczęcia zajęć zostaną  podane dla każdej ze świetlic po ustaleniu listy uczestników zajęć.

Rodzice mają obowiązek zapoznać się z wytycznymi  Dyrektora  GOK dotyczącymi zasad bezpiecznego przebywania osób na świetlicy w związku z COVID - 19 - w załączniku poniżej.

Podpisane i uzupełnione zgody są warunkiem koniecznym do uczestnictwa dzieci w zajęciach bądź przebywania na terenie placówki.

Kontakt z instruktorami w sprawie zapisania dziecka na wakacyjne zajęcia świetlicowe:

Świetlica Wiejska Mała Wieś: wtorek 30.06.2020r.od godz. 7:00 do 15:00

Świetlica Wiejska Wielopole: wtorek 30.06.2020r. od 8:00 do 13:00

Centrum Społeczno- Kulturalne: Marcinkowice: od środy do piątku godz. 14:00 do 19:00

Centrum Społeczno- Kulturalne Wielogłowy:  30.06.2020r. wtorek   od 7:00 do 15:00

Centrum Społeczno- Kulturalne Piątkowa:   30.06.2020r. wtorek   od 8:00 do 12:00

Świetlica Wiejska Kunów: 30.06.2020r. wtorek   od 8:00 do 12:00

Świetlica Wiejska w Kurowie - nieczynna do odwołania.

Dokumenty: