Nauka gry na gitarze!

Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej w Chełmcu zaprasza dzieci i młodzież z terenu LGD Korona Sądecka (Grybów, Kamionka, Chełmiec) w wieku od 10 do 16 roku życia do czynnego udziału w warsztatach nauki gry na gitarze.

Szczegóły: Świetlica Wiejska w Małej Wsi.

W programie ponad 90 godzin ćwiczeń praktycznych. Nie trzeba mieć własnej gitary.

Serdecznie zapraszamy!

Karty zgłoszeń można składać na Świetlicy w terminie od 09.07.2018r. do 22.06.2018r. (liczba miejsc ograniczona!)

Zadanie "Zakup gitar oraz organizacja zajęć muzycznych dla dzieci i młodzieży z obszaru LGD" jest współfinansowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”  realizowane jest w ramach projektu grantowego pt. "Zachowanie dziedzictwa lokalnego obszaru LGD "Korona Sądecka"".

Karta zgłoszenia – tu można pobrać.