Prawie 10 tysięcy złotych dla Madzi, Mikołaja i Damianka! Koncert charytatywny w Świniarsku.

Pomagamy! Pod takim hasłem w ZS w Świniarsku odbył się 4 marca koncert charytatywny. Graliśmy dla trójki dzieci Madzi, Mikołaja i Damianka, których rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Mieszkańcy naszej gminy i goście okazali się niezwykle hojni zebraliśmy kwotę 9 163,80 zł i 5 koron słowackich, która w całości zostanie przekazana na rzecz wspomnianych maluchów ze Świniarska. Pieniądze zostaną wpłacone na konto rodziny a stare 5 koron przekazane na szczęście opiekunowi dzieciaków. Koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem bilety rozeszły się już w przedsprzedaży. A wszystko zaczęło się od e-maila, którego pani Ania Ślęzak przesłała do Bernarda Stawiarskiego Wójta Gminy Chełmiec z propozycją zorganizowani koncertu. Koncert zorganizowaliśmy a wójt objął nad nim Honorowy Patronat. Nie spodziewaliśmy się, że aż tak dużo ludzi zechce pomóc w realizacji całego przedsięwzięcia i wesprzeć tak szczytny cel. Szczególne podziękowania należą się wszystkim wykonawcom czyli Baciarom, Krucej Bandzie, ZPiT Świniarsko oraz prowadzącej Renacie Pietras – Pasiut, którzy wystąpili dla nas nie biorąc za to żadnego wynagrodzenia.

Dziękujemy bardzo wszystkim osobom dobrego serca, które kupiły bilety i wsparli zbiórkę oraz tym, bez których koncert by się nie odbył m.in. współorganizatorowi Fundacji NA RATUNEK ze Świniarska oraz jej prezesowi Sławomirowi Konopka, Pani Sołtys Annie Stepaniak, Dyrektorowi Zespołu Szkół w Świniarsku Pawłowi Łabudzie oraz jego współpracownikom, Wolontariuszom z Zespołu Szkół w Świniarsku, Dyrekcji i Pracownikom Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chełmcu i Stołówce Gminnej z Klęczan, Firmie INFO-PLAY Jakub Pulit . Bez Was wszystkich nie dalibyśmy rady.

Jeszcze raz z całego serca Wam dziękujemy.

Dyrektor oraz Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Chełmcu oraz Madzia, Mikołaj i Damian i ich opiekunowie.