Rozdanie nagród w konkursie plastycznym pn. "Moje wymarzone wakacje"

W środę, 27 września w Świetlicy w Małej Wsi zebrali się uczestnicy konkursu plastycznego pn. "Moje wymarzone wakacje". Przybyli wraz z rodzinami, by w uroczystej atmosferze odebrać nagrody od Gminnego Ośrodka Kultury w Chełmcu, za piękne rysunki, jakie oddali pod ocenę. Jury, wyróżniło wszystkich uczestników, a najlepsze prace uhonorowało na podium:

I miejsce – Alicja Ptak

II miejsce – Piotr Tymbarski

III miejsce – Patrycja Plewa Gargula.

W konkursie wzięło udział ok. 20 uczestników biorących udział w zajęciach świetlicowych w Małej Wsi. Nagrody wręczyli im: pan Andrzej Tyrkiel – Przewodniczący Komisji Kultury i Sportu oraz Edyta Jurczak-Błaszczyk, Instruktor Świetlicy w Małej Wsi.

Na zakończenie, wszyscy obecni nagrodzeni uczestnicy wykonali wspólne pamiątkowe zdjęcia. Pan A. Tyrkiel podziękował za tak liczny udział w konkursie i zachęcał do brania udziału w podobnych inicjatywach.