„Tańczyć, ale jak?”. Zajęcia nauki tańca nowoczesnego w Kamionce Wielkiej.

Stowarzyszenie Kulturalne „Z tradycja w przyszłość” w Kamionce Wielkiej ogłasza nabór do projektu „Tańczyć, ale jak?”. Zajęcia nauki tańca nowoczesnego dobywać się będą w Gminnym Ośrodku Kultury w Kamionce Wielkiej w czwartki w godzinach popołudniowych. Projekt jest adresowany do dzieci w wieku 10 – 16 lat, wywodzących się z gmin z terenu powiatu nowosądeckiego. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Chętnych prosimy o nadsyłanie zgłoszeń, zawierających imię i nazwisko dziecka, adres, telefon kontaktowy z rodzicem – do 14 kwietnia 2017 roku, na adres meilowy: go@adres.pl, lub telefonicznie: 606785309, 606184501.
Ponieważ ilość uczestników jest ograniczona, o przyjęciu będzie decydować nie tylko kolejność zgłoszeń.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 16:00 w GOK w Kamionce Wielkiej.