Uwaga Konkurs Ekologiczny !!!

Przekształć przedmioty codziennego użytku, te które wyrzucasz czy nie zwracasz na nie uwagi,  w coś niekonwencjonalnego, w dzieło sztuki. Odnajdź w nich nowe piękno i wyraź je w formie artystycznej.

Serdecznie zapraszamy  młodzież szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w Konkursie organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu pn. "A, co jest ukryte w...?

Konkurs jest organizowany w ramach projektu pn. „Jestem eko” organizacja warsztatów tematycznych dla dzieci i młodzieży oraz konkursu ekologicznego połączonego z wystawą”. Zadanie realizowane w ramach programu, działanie  „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach projektu grantowego pt. „Organizacja zajęć i konkursów o tematyce proekologicznej wraz z utworzeniem Kącika Małego Ekologa oraz Zielonego zakątka”.

Poniżej zamieszczamy do pobrania regulamin oraz kartę zgłoszenia, którą wypełnioną należy dostarczyć wraz z zgłaszaną pracą.

W związku z sytuacją związaną z COVID-19, prosimy o dostarczenie prac do UG na dziennik podawczy gdzie zostanie poproszony pracownik GOK o podejście do Państwa i odbiór pracy konkursowej.

Zapraszamy do wzięcia udziały w konkursie bo nagrody wspaniałe czekają!!!

REGULAMIN

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"