Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy 2018r.

Wielkimi krokami, choć tego jeszcze za oknami nie widać zbliżają się Święta Bożego Narodzenia.

A jak święta to i prezenty, a jak prezenty to tylko z Jarmarku, bo już od 14 do 16 grudnia odbędzie się Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy w Galerii Trzy Korony.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia ponad 70 stoisk, wypełnionych ozdobami, smakołykami i jeszcze wieloma innymi przepięknymi artykułami.

Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji w tym:

sobota od godz. 13:00 do 15:00 warsztaty ozdób bożonarodzeniowych dla dzieci oraz wspólne ubieranie choinki.

W programie także występy zespołów regionalnych :

w piątek o 17:00 Występ Zespołu Regionalnego Mała Helenka

w sobotę o 17:00 Występ Regionalnego Zespołu Niskowioki

w niedzielę o 14:30  Występ Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca Świniarsko

i o 17:00 Wystąpi Zespół Regionalny LIBRANTOWIANIE

Nie zabraknie również degustacji przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich z Krasnego Potockiego  oraz Browar Trzy Korony.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!!!!!!

Na stronie www.jarmark.chelmiec.pl jest zamieszczone orientacyjne rozlokowanie stoisk przygotowanych dla wystawców.

WAŻNA INFORMACJA DLA WYSTAWCÓW!!!

Organizatorzy Jarmarku Informują, że począwszy od tego Jarmarku zostaje wprowadzony obowiązek korzystania z szatni.

Szatnia znajduje się na I piętrze na przeciwko sklepu CARRY.

Tam też będzie udostępnione zaplecze z czajnikiem więc apelujemy o nie używanie przez wystawców czajników na terenie galerii zajmowanym przez wystawców Jarmarku.

PRZYPOMINAMY SZATNIA JEST OBOWIĄZKOWA.

Osoby proszące o dostęp do prądu zobowiązane są posiadać własny przedłużacz.

Na stronie www.jarmark.chelmiec.pl jest zamieszczone orientacyjne rozlokowanie stoisk.  Przypominamy, że może ono ulec zmianie - jest to orientacyjne wskazanie miejsc.