Wojna w Niskowej coraz bliżej

Chyba nikomu nie musimy przypominać, że w dniu 29 lipca (niedziela)2018r. w Niskowej o godzinie 14:00 rozpoczyna się rekonstrukcja historyczna oraz Piknik edukacyjno - historyczny. Organizatorzy proszą wszystkich którzy wybierają się na to wydarzenie o zapoznanie się z poniższym regulaminem. Serdecznie zapraszamy!

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Zadanie Piknik historyczno – militarny i utworzenie ścieżki edukacyjnej" jest współfinansowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, działanie Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” realizowane jest w ramach projektu grantowego „Zachowanie dziedzictwa lokalnego obszaru LGD „Korona Sądecka”.”