XXVI KONKURS PALM WIELKANOCNYCH W GMINIE CHEŁMIEC

UWAGA! ZMIANY W REGULAMINIE

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu zaprasza do udziału w XXVI Konkursie Palm Wielkanocnych. W tym roku Konkurs Palm Wielkanocnych w Gminie Chełmiec, będzie miał nietypowy przebieg. Ze względu na obostrzenia z powodu pandemii, prosimy o dostarczenie w dniach od 29 marca do 30 marca br. w godz. od 10.00 do 18.00, tradycyjnych palm, do budynku Astro Centrum w Chełmcu, gdzie zostaną ocenione.

Przypominamy, że:

• W konkursie mogą wziąć udział tylko mieszkańcy gminy Chełmiec.
  • Do konkursu uczestnik może zgłosić tylko jedną palmę.
  • Każda palma musi być trwale podpisana,  prace nie podpisane nie podlegają ocenie.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem konkursu który dostępny jest poniżej.

REGULAMIN

UWAGA! Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu lub warunków Konkursu w przypadku wprowadzenia odgórnych wytycznych związanych z epidemią. Przebieg tegorocznej edycji Konkursu odpowiada na potrzebę realizacji wydarzeń kulturalnych z zachowaniem procedur bezpieczeństwa w trakcie epidemii wirusa SARS - Zachowaniem procedur bezpieczeństwa w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2.