Informacja o naborze wystawców na Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy w Galerii Trzy Korony .

Wójt Gminy Chełmiec oraz Gminny Ośrodek Kultury w partnerstwie z Galerią Trzy Korony serdecznie zapraszają do współpracy wszystkich chętnych do wystawienia swoich produktów podczas Wielkiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w dniach od 16 do 18 grudnia w Galerii Trzy Korony. Zachęceni olbrzymim sukcesem poprzednich jarmarków mamy nadzieję zorganizować jeden z największych, jeśli nie największy Jarmark w Małopolsce? Więc jeśli jesteś rękodzielnikiem, piekarzem, masażem, malarzem lub hafciarką albo robisz po prostu inne piękne rzeczy czekamy właśnie na Ciebie.

Uzupełnione karty zgłoszeń oraz podpisany regulamin należy składać w Biurze GOK (pok. Nr 24 budynek Urzędu Gminy Chełmiec) lub przesłać na adres gok@chelmiec.pl w terminie do dnia 31.10.2016r. Udział w Kiermaszu jest nie odpłatny. Ilość miejsc dla wystawców ograniczona. Pierwszeństwo w udziale w kiermaszu mają wystawcy z terenu Gminy Chełmiec. Poniżej do pobrania karta zgłoszenia oraz regulamin.