Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Urząd Gminy Chełmiec:

www.chelmiec.pl

Kolędowanie w Kurowie

Jednym ze zwyczajów bożonarodzeniowych są jasełka. Podtrzymując tą tradycję,  jak również dla podkreślenia  wyjątkowego charakteru tych świąt, dzieci i młodzież ze Świetlicy Wiejskiej w Kurowie, wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe.

Życzenia Świąteczne

Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy

Już w ten weekend w Galerii Trzy Korony zagości Gmina Chełmiec wraz z Wielkim Jarmarkiem Bożonarodzeniowym. W dniach od 15 do 17 grudnia zapraszamy na zakupy. Zapach wędlin, pierników ciast oraz serków jaki i ozdoby świąteczne pozwolą poczuć atmosferę nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Na licznych kramach, bo wystawiać się będzie  ponad 70 wystawców znajdziemy nie tylko ozdoby, ale również wspaniałe pomysły na prezenty świąteczne. Zapraszamy już w ten piątek.

XXVII Przegląd Grup Kolędniczych Gminy Chełmiec „PRZEBIERAŃCY W KLĘCZANACH”

Karta zgłoszeniowa

Uwaga! Lista wystawców Wielkiego Jarmarku Bożonarodzeniowego 2017 zamknięta!

Uprzejmie informujemy, że z powodu kompletnej listy wystawców nie będą przyjmowane kolejne zgłoszenia na Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy 2017.

Wyniki zapytania ofertowego - dostawa paczek mikołajowych

Wyniki zapytania