Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Adres: ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec

Tel.: 18 443 33 73
Email: gok@chelmiec.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:
bip
Urząd Gminy Chełmiec:

bip
www.chelmiec.pl

Nabór dzieci i młodzieży do Regionalnego Zespołu Mała Helenka

Czytaj więcej

Szkółka muzykowania - Librantowa

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu ogłasza nabór uzupełniający do szkółki muzykowania w Librantowej. Zajęcia odbywają się w środy w godzinach od 16:00 do 20:00 w Szkole Podstawowej w Librantowej, najbliższe spotkanie w dniu 18.09.2019r i 25.09.2019r. Wszystkich chętnych do nauki gry na instrumentach dętych serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej

Nasi w konkursie "Turystyczne skarby Małopolski" – prosimy o głosy.

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ogłosił konkurs pn: „TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI” - konkurs na najlepsze oferty i produkty turystyczne Województwa Małopolskiego.

Czytaj więcej

Przesłuchania muzyczne w Trzetrzewinie

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu ogłasza nabór do nowo powstałej Szkółki muzykowania w Trzetrzewinie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w dniu 18 września 2019r. od godziny 16:00 do 20:00 na plebanię w Trzetrzewinie gdzie odbędą się przesłuchania. Szczególnie zapraszamy dzieci uzdolnione w zakresie gry na trąbce, puzonie, klarnecie, flecie poprzecznym oraz tubie. Szczegółowe informacje w biurze GOK.

Czytaj więcej

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Chełmcu ogłasza nabór na stanowisko animatora zajęć świetlicowych w Świetlicy Wiejskiej w Kurowie

Ogłoszenie

Wieczorne obserwacje nieba w ASTRO CENTRUM

W dniu 08.09.2019 odbył się w ASTRO CENTRUM CHEŁMIEC wieczorny pokaz nieba na którym obserwowaliśmy Księżyc, Jowisza, Saturna oraz gwiazdy podwójne. W czasie pokazu uczestnicy mieli także okazję zapoznać się z gwiazdozbiorami letniego nieba. Nie zabrakło również informacji o różnych rodzajach teleskopów i ich wadach i zaletach. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy na następne nocne obserwacje. Poniżej można zobaczyć jak było w niedzielny wieczór.

Czytaj więcej