Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Adres: ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec

Tel.: 18 443 33 73
Email: gok@chelmiec.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:
bip
Urząd Gminy Chełmiec:

bip
www.chelmiec.pl

Trzy propozycje na nudę na ostatnie dni ferii zimowych.

Dziś na zakończenie ferii zimowych mamy dla Was aż trzy propozycje jak w sposób kreatywny spędzić ten ostatni dzień ferii. Pani Edytka z Świetlicy Wiejskiej w Wielopolu przygotowała dla Was instrukcje wykonania grzybków, szklanych pojemniczków oraz dokarmiania ptaków.

Czytaj więcej

Pomysł z świetlicy na czwartek tym razem Piątkowa i ramka dla Babci i Dziadka

Dziś witamy Was kolejnym pomysłem do wykorzystania jako pomysł na prezent z okazji zbliżającego się święta Babć i Dziadków.

Czytaj więcej

Dwie propozycje na kreatywne spędzenie wolnego czasu od Centrum Społeczno - Kulturalnego w Wielogłowach

Dziś propozycja na kolejny dzień ferii od Centrum Społeczno - Kulturalnego  w  Wielogłowach. Tym razem pani Kasia przygotowała dla Was dwie propozycje jak kreatywnie soędzić ostatnie dni ferii.

Czytaj więcej

Drewniany naszyjnik - propozycja Świetlicy Wiejskiej z Wielopola na ferie

Kolejny pomysł na nudę podczas ferii zimowych. Dziś materiał przygotowała dla Was pani Edytka ze Świetlicy Wiejskiej w Wielopolu.

Czytaj więcej

Coś na nudę - propozycje naszych Świetlic Wiejskich na ferie

Niestety nie możemy ze względu na obostrzenia zaprosić Was na nasze świetlice. Jednakże to nie znaczy, że w ferie nie pamiętamy o naszych podopiecznych z Świetlic.

Czytaj więcej

Street Art. - GOK w Chełmcu z dotacja na nowy pomysł !

Miło jest nam poinformować, że ten rok dla Gminnego Ośrodka Kultury w Chełmcu  zaczął się pozytywnie. Czwartego stycznia 2021r. podpisaliśmy umowę na realizację grantu co oznacza, że pozyskaliśmy pieniądze na realizacje bardzo ciekawego projektu którego nazwa brzmi: Street Art. Organizacja warsztatów malarskich połączona z tworzeniem muralu.

Czytaj więcej