Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Adres: Klęczany 1, 33-394 Klęczany
Biuro: ul. Papieska 2,33-395 Chełmiec,

Tel.: 18 443 33 73
Email: gok@chelmiec.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:
bip
Urząd Gminy Chełmiec:

bip
www.chelmiec.pl

Wręczenie nagród w Gminnym konkursie Palm Wielkanocnych

Co prawda wielkanocne święta już za nami ale pomimo to w dniu 17.04.2018r. w Szkole Podstawowej z oddziałami specjalnymi w Chełmcu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Gminnym konkursie Palm Wielkanocnych.

Czytaj więcej

Od 15 już lat kultywują lachowskie tradycje - Jubileusz Zespołu Regionalnego "Mała Helenka"

W piątek 13 kwietnia w Małopolskim Centrum Kultury Sokół odbył się Koncert Jubileuszowy z okazji 15 - lecia Zespoły Regionalnego "Mała Helenka". Zespół Regionalny „Mała Helenka” powstał w 2003 roku z inicjatywy ks. prałata Jana Pancerza, proboszcza parafii św. Heleny w Nowym Sączu oraz Marka Kiełbasy.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na rozdanie nagród XXIV Konkursu Palm Wielkanocnych Gminy Chełmiec.

Czytaj więcej

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Chełmcu w konkursie poselskim na Sejm Dzieci i Młodzieży

Jesteśmy kandydatami do XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży. Jednym z naszych celów jest zbadane stanu wiedzy na temat jednego z krakowskich posłów na Sejm Ustawodawczy 1919-1922.

Czytaj więcej

Wielki Jarmark Wielkanocny 2018r.

16 – go marca 2018r. o godzinie 9:00 wystartował już kolejny Wielki Jarmark Wielkanocny w Galerii Trzy Korony, który jest organizowany przez Gminę Chełmiec i Galerię. Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski tradycyjnie powitał wszystkich wystawców i klientów Galerii. Nie zabrakło też słodkiego akcentu, gdyż Wójt do galerii przybył z „Chełmieckimi Krówkami”, którymi wszystkich częstował, a kto ich nie próbował to niech żałuje, bo są naprawdę pyszne.

Czytaj więcej

Zaproszenie na Wielki Jarmark Wielkanocny

Gmina Chełmiec i Właściciel Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu  już tradycyjnie zapraszają na Wielki Jarmark Wielkanocny. W programie występy Zespołów Regionalnych, degustacje, warsztaty konkursy i wiele atrakcji. Zapraszamy serdecznie Jarmark potrwa od 16 marca do 17 marca. Patronat medialny nad całością  przedsięwzięcia objęło Radio RDN Małopolska.

Czytaj więcej