Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Adres: Klęczany 1, 33-394 Klęczany
Biuro: ul. Papieska 2,33-395 Chełmiec,

Tel.: 18 443 33 73
Email: gok@chelmiec.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:
bip
Urząd Gminy Chełmiec:

bip
www.chelmiec.pl

Imieniny Gminy Chełmiec 22 lipiec 2018r.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 22 lipca 2018r. na wspólną zabawę! W programie: występ Gwiazdy wieczoru LIBER z Zespołem, KABARET Z KONOPI, dmuchańce dla dzieci, animacje, konkursy, słodka niespodzianka i wiele innych atrakcji.

Czytaj więcej

Nauka gry na gitarze!

Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej w Chełmcu zaprasza dzieci i młodzież z terenu LGD Korona Sądecka (Grybów, Kamionka, Chełmiec) w wieku od 10 do 16 roku życia do czynnego udziału w warsztatach nauki gry na gitarze.

Czytaj więcej

Wakacyjna zmiana godzin otwarcia Świetlic Wiejskich

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu informuje, że wraz z nadejściem wakacji zmieniają się godziny pracy Świetlic i Centrów Społeczno - Kulturalnych.

Czytaj więcej

Chcesz zrobić coś z niczego? Zróbmy to razem!

Stowarzyszenie RAZEM dla KULTURY zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 10 do 16 roku życia do czynnego udziału w warsztatach wakacyjnych o tematyce ekologicznej.

Czytaj więcej

Gminny Dzień Dziecka w Chełmcu w "Zdrowej atmosferze".

Balony, gigantyczne bańki mydlane, konkurencje sportowe, nagrody, zabawy animacyjne dużo śmiechu i świetnej zabawy. Tak pokrótce można opisać to co działo się w dniu 30.05.2018r. na kompleksie sportowym przy Szkole Podstawowej w Chełmcu.

Czytaj więcej

GMINNY DZIEŃ DZIECKA

Wójt Gminy Chełmiec i Gminny Ośrodek Kultury oraz Szkoła Podstawowa w Chełmcu z oddziałami specjalnymi serdecznie zapraszają wszystkie małe i duże dzieci na PIKNIK RODZINNY - GMINNY DZIEŃ DZIECKA W ZDROWEJ ATMOSFERZE.

W programie teatrzyk dla najmłodszych, gry i zabawy, dmuchańce, animacje, warsztaty, gigantyczne bańki mydlane i wiele innych atrakcji. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy w dniu 30.05.2018r na  Rolkowisko w Chełmcu   od godziny 9:00.

Czytaj więcej