Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Adres: ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec

Tel.: 18 443 33 73
Email: gok@chelmiec.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:
bip
Urząd Gminy Chełmiec:

bip
www.chelmiec.pl

GOK w Chełmcu - kolejna pozyskana dotacja na inwestycje w obiekty kulturalne!

W dniu 20.12.2018r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego została podpisana umowa dotycząca Wniosku o dofinansowanie pod nazwą "Budowa placu zabaw oraz adaptacja poddasza na cele kulturowe na obszarze LGD Korona Sądecka". Wniosek ten został napisany i złożony przez Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu do  LGD Korona Sądecka w naborze 6/2018 zagospodarowanie przestrzeni ważnych społecznie w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Czytaj więcej

Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy

Program Wielkiego Jarmarku Bożonarodzeniowego czyli co nas czeka w nadchodzący weekend. Zapraszamy do Galerii Trzy Korony do wspólnej zabawy z Gminą Chełmiec.

Czytaj więcej

Złoty Krzyż Zasługi dla Marii Waśko. Ponad 55 lat z Lachowską Kulturą!

Czytaj więcej

Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy 2018r.

Wielkimi krokami, choć tego jeszcze za oknami nie widać zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. 

A jak święta to i prezenty, a jak prezenty to tylko z Jarmarku, bo już od 14 do 16 grudnia odbędzie się Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy w Galerii Trzy Korony.

Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe - paczki GOK - wyniki

Wyniki zapytania

III Gminny Konkurs Młodych Muzyków – Instrumentalistów

Już po raz trzeci Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski patronował konkursowi dla uzdolnionej muzycznie młodzieży z terenu Gminy Chełmiec, gratulował im talentu oraz życzył powodzenia w dalszej żmudnej pracy nad szlifowaniem ich talentów muzycznych. Gminny konkurs jest okazją do konfrontacji umiejętności dzieci i młodzieży, które pobierają nauki gry na różnych instrumentach na zajęciach gminnych Szkółek Muzykowania. Wójt po krótkim przywitaniu częstował wszystkich słodkim koszykiem pełnym „Chełmieckich Krówek”, życząc pozbycia się tremy w trakcie przesłuchań konkursowych.

Czytaj więcej