Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Adres: ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec

Tel.: 18 443 33 73
Email: gok@chelmiec.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:
bip
Urząd Gminy Chełmiec:

bip
www.chelmiec.pl

Koncert w Małej Wsi

Gminne Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej w Chełmcu serdecznie zaprasza w dniu 23 września o godzinie 15:00 (tj. niedziela) do Małej Wsi na koncert gitarowy.

Czytaj więcej

Wernisaż Wandy Zaremby w Marcinkowicach

którym patronat objął Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski.

Czytaj więcej

Wakacje w Kurowie

Wraz z końcem wakacji zakończyły się również wakacyjne zorganizowane zajęcia świetlicowe w Kurowie, w których brały udział dzieci i młodzież z tej i pobliskich miejscowości. Lipiec to intensywne przygotowania do corocznego „Pikniku rodzinnego”, tak więc mali artyści prezentowali swoje wokalne, recytatorskie i aktorskie zdolności, czym wzbudzili podziw i uśmiech na twarzach oklaskującej ich publiczności.

Czytaj więcej

ZESPÓŁ REGIONALNY MAŁA HELENKA ogłasza nabory do zespołu

Czytaj więcej

XIII Przegląd Dorobku Kulturalnego i Kulinarnego KGW Gminy Chełmiec.

Smacznie, kulturalnie i po Lachowsku. Tak właśnie można było spędzić niedzielne popołudnie przy dobrej muzyce i strawie  w Małej Wsi. To właśnie tu 5 sierpnia odbył się XIII Przegląd Dorobku Kulturalnego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Chełmiec.

Czytaj więcej

XIII Przegląd Dorobku Kulturalnego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Chełmiec

XIII Przegląd Dorobku Kulturalnego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Chełmiec  już w niedzielę 5 sierpnia w Małej Wsi. Serdecznie zapraszają Wójt Gminy Chełmiec oraz Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu. Od godziny 15:00 Kompleks sportowy przy Świetlicy Wiejskiej w Małej Wsi. W programie degustacje potraw, dmuchane zjeżdżalnie, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji.

Czytaj więcej