Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Adres: Klęczany 1, 33-394 Klęczany
Biuro: ul. Papieska 2,33-395 Chełmiec,

Tel.: 18 443 33 73
Email: gok@chelmiec.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:
bip
Urząd Gminy Chełmiec:

bip
www.chelmiec.pl

Wojna w Niskowej coraz bliżej

Chyba nikomu nie musimy przypominać, że w dniu 29 lipca (niedziela)2018r. w Niskowej o godzinie 14:00 rozpoczyna się rekonstrukcja historyczna oraz Piknik edukacyjno - historyczny. Organizatorzy proszą wszystkich którzy wybierają się na to wydarzenie o zapoznanie się z poniższym regulaminem. Serdecznie zapraszamy! 

Czytaj więcej

WOJNA W NISKOWEJ 1945r. - REKONSTRUKCJA

Stowarzyszenie Aktywni Razem w Chełmcu i Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski oraz Polskie Towarzystwo Historyczne oddział w Nowym Sączu zapraszają Państwa w dniu 29 lipca (niedziela) do Niskowej na piknik historyczno-militarny pod hasłem „Wojna w Niskowej 1945 r.” czyli przełamanie niemieckiej linii obrony OKH Stellung A2 w styczniu 1945 r. na linii Chełmca.

Czytaj więcej

Parkingi podczas Imienin Gminy

Przypominamy, że już w tą niedzielę w Chełmcu odbędą się Imieniny Gminy.  Poniżej zamieszczamy informacje dla osób zmotoryzowanych gdzie można pozostawić pojazdy. Serdecznie zapraszamy!!!

Czytaj więcej

Regionalny Zespół Pieśni i Tańca Świniarsko – promocja Sądecczyzny na międzynarodowym festiwalu w Bułgarii

W dn. 5-10 lipca br. dzieci, młodzież oraz opiekunowie Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca "ŚWINIARSKO" brali udział w Międzynarodowym Festiwalu Balkan Folk Fest, będącym jednym z największych festiwali w Europie, w znanym bułgarskim kurorcie "Złote Piaski" nad Morzem Czarnym. W festiwalu tym brały udział zespoły folklorystyczne, orkiestry, chóry, oraz zespoły taneczne i wokalne.

Czytaj więcej

Imieniny Gminy Chełmiec 22 lipiec 2018r.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 22 lipca 2018r. na wspólną zabawę! W programie: występ Gwiazdy wieczoru LIBER z Zespołem, KABARET Z KONOPI, dmuchańce dla dzieci, animacje, konkursy, słodka niespodzianka i wiele innych atrakcji.

Czytaj więcej

Nauka gry na gitarze!

Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej w Chełmcu zaprasza dzieci i młodzież z terenu LGD Korona Sądecka (Grybów, Kamionka, Chełmiec) w wieku od 10 do 16 roku życia do czynnego udziału w warsztatach nauki gry na gitarze.

Czytaj więcej