Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Adres: ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec

Tel.: 18 443 33 73
Email: gok@chelmiec.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:
bip
Urząd Gminy Chełmiec:

bip
www.chelmiec.pl

Warsztaty z Powertex - czyli jak powstawały anioły.

W środę 26 czerwca w ASTRO CENTRUM W CHEŁMCU odbyły się zajęcia dla dorosłych z techniki powertex. W ramach zajęć zorganizowanych przez GOK w Chełmcu powstały wspaniałe anioły.

Czytaj więcej

Przegląd Folkloru Sądecczyzny

Czytaj więcej

Informacja na temat Przeglądu KGW Gminy Chełmiec

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Chełmiec do zapoznania się z regulaminem „XIV Przegląd Dorobku Kulturalnego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Chełmiec” który odbędzie się 4 sierpnia 2019r (niedziela) w Małej Wsi.

Czytaj więcej

Dzień dziecka w ASTRO CENTRUM CHEŁMIEC

Bardzo cieszymy się i dziękujemy,  że tak dużo osób zechciało spędzić u nas czas właśnie w ten wyjątkowy dla wszystkich dzieci dzień. Mamy nadzieję, że był spędzony przyjemnie a zarazem pożytecznie.

Czytaj więcej

Wakacyjne warsztaty fotografii - zapisy!!!

Stowarzyszenie RAZEM DLA KULTURY oraz Wójt Gminy Chełmiec zapraszają młodzież w wieku od 15 do 18 lat zamieszkującą teren LGD Korona Sądecka (gm. Chełmiec, Grybów, Kamionka) na zajęcia z fotografii. Zajęcia będą się odbywać w ASTRO CENTRUM W Chełmcu.

Czytaj więcej

Kosmiczny dzień dziecka w ASTRO CHEŁMIEC!

Gminny Ośrodek Kultury oraz Astro Centrum Chełmiec serdecznie zapraszają na dzień dziecka w obserwatorium astronomicznym w Chełmcu.

Czytaj więcej