Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Adres: ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec

Tel.: 18 443 33 73
Email: gok@chelmiec.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:
bip
Urząd Gminy Chełmiec:

bip
www.chelmiec.pl

UWAGA KONKURS!!!

Stowarzyszenie Razem dla Kultury ogłasza konkurs dla uczniów szkół podstawowych o tematyce promującej przedsiębiorczość. Zapraszamy do udziału w konkursie młodzież w wieku od 12 do 14 lat z szkół podstawowych znajdujących się na terenie LGD Korona Sądecka. Szczegóły w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Czytaj więcej

Zgłoszenia na Wielki Jarmark Wielkanocny 2019r.

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu informuje, że od dnia 21.01.2019r. do dnia 08.03.2019r. trwają zapisy na Wielki Jarmark Wielkanocny który odbędzie się w Galerii Trzy Korony. Karty należy składać osobiście w biurze GOK ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec

 

Czytaj więcej

Pierwszy dzień warsztatów w ramach Ferii z GOK

W Szkole Podstawowej w Chełmcu ruszyły warsztaty zorganizowane przez GOK w Chełmcu prowadzone przez panią Janinę Mróz. W programie warsztatów wykonywanie odlewów z gipsu, malowanie prac gipsowych, wykonywanie odlewów dłoni, zdobienie przedmiotów, konkursy z nagrodami i wiele atrakcji itd.  Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z pierwszego dnia zajęć. Przypominamy, że podobne zajęcia będą się odbywały w dniach 21 do 25 stycznia 2019r. w Centrum Społeczno Kulturalnym w Wielogłowach, gdzie zostało jeszcze parę wolnych miejsc. 

Czytaj więcej

Zmiana godzin otwarcia Świetlic Wiejskich w okresie ferii zimowych

Czytaj więcej

Ferie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Chełmcu: informacja

Przypominamy ze warsztaty kreatywno-artystyczne z wykonywania odlewów gipsowych w ramach ferii z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Chełmcu odbędą  się w Szkole Podstawowej w Chełmcu w dniach 14.01-18.01.2019 w godzinach 10.00-12.00 w sali nr.1.3 (wejście od strony gimnazjum).

Czytaj więcej

Adaptacja poddasza Szkoły Podstawowej w Piątkowej - projekt rusza!!!

W dniu 09.01.2018 r.  została podpisana umowa pomiędzy Gminnym Ośrodkiem Kultury w Chełmcu, a firmą Zakład Budowlany KAN-BUD Mariusz Kantor dotycząca Adaptacji poddasza nieużytkowego nad Szkołą Podstawową w Piątkowej na cele kulturalne.

Czytaj więcej