Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Adres: ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec

Tel.: 18 443 33 73
Email: gok@chelmiec.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:
bip
Urząd Gminy Chełmiec:

bip
www.chelmiec.pl

Warsztaty kreatywno - artystyczne. Odlewy gipsowe w ramach ferii z GOK w Chełmcu

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu zaprasza wszystkich "młodych artystów" w wieku od 6 do 16 lat na warsztaty kreatyno-artystyczne z wykonywania odlewów gipsowych.

Czytaj więcej

Koncert Noworoczny w Astro Centrum Chełmiec

Serdecznie zapraszamy w imieniu Szkoły Muzycznej I stopnia w Rożnowie oraz Wójta Gminy Chełmiec Bernarda Stawiarskiego, który objął swym patronatem wydarzenie, na Koncert Noworoczny. Który odbędzie się w dniu 9 stycznia 2019r. w Astro Centrum Chełmiec o godz. 17:00.

Czytaj więcej

XXVIII Przegląd Grup Kolędniczych Gminy Chełmiec „PRZEBIERAŃCY W KLĘCZANACH”

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu przypomina, że termin składania zgłoszeń na Przegląd upływa z dniem 9 stycznia 2019 roku.

Czytaj więcej

Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy - przedświąteczne wspomnienie!

Święta już za pasem, aby jeszcze mocniej poczuć tą świąteczną atmosferę chcemy się z Państwem podzielić wspomnieniami z Wielkiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Zapraszamy na film podsumowujący całe trzy dni naszej obecności w Galerii Trzy Korony.

Czytaj więcej

GOK w Chełmcu - kolejna pozyskana dotacja na inwestycje w obiekty kulturalne!

W dniu 20.12.2018r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego została podpisana umowa dotycząca Wniosku o dofinansowanie pod nazwą "Budowa placu zabaw oraz adaptacja poddasza na cele kulturowe na obszarze LGD Korona Sądecka". Wniosek ten został napisany i złożony przez Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu do  LGD Korona Sądecka w naborze 6/2018 zagospodarowanie przestrzeni ważnych społecznie w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Czytaj więcej

Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy

Program Wielkiego Jarmarku Bożonarodzeniowego czyli co nas czeka w nadchodzący weekend. Zapraszamy do Galerii Trzy Korony do wspólnej zabawy z Gminą Chełmiec.

Czytaj więcej