Warsztaty ekologiczne jestem eko!!!

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty ekologiczne pn."Jestem Eko". Warsztaty prowadzone będą w reżimie sanitarnym.

Warsztaty są organizowane w ramach w ramach projektu pn. „Jestem eko” organizacja warsztatów tematycznych dla dzieci i młodzieży oraz konkursu ekologicznego połączonego z wystawą”. Zadanie realizowane w ramach programu, działanie  „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach projektu grantowego pt. „Organizacja zajęć i konkursów o tematyce proekologicznej wraz z utworzeniem Kącika Małego Ekologa oraz Zielonego zakątka”.

W ramach zajęć przewidziano:

• wykonywanie drewnianych karmników,
  • prowadzenie zielnika,
  • wykonywanie kul z ziarnami dla ptaków,
  • poruszanie zagadnień z zakresu ekologii i ochrony środowiska itp.

Zajęcia będą się odbywać w godzinach popołudniowych na terenie Świetlicy Wiejskiej w Wielopolu. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Dokładne terminy zajęć zostaną podane osobą zgłoszą się na zajęcia.

Zgłoszenia należy nadsyłać w terminie do 16.09.2020r. na e-mail gok@chelmiec.pl. Tylko kompletne zgłoszenia będą przyjmowane. Kartę zgłoszenia można pobrać poniżej.