Gminny Dzień Dziecka w Chełmcu w "Zdrowej atmosferze".

Balony, gigantyczne bańki mydlane, konkurencje sportowe, nagrody, zabawy animacyjne dużo śmiechu i świetnej zabawy. Tak pokrótce można opisać to co działo się w dniu 30.05.2018r. na kompleksie sportowym przy Szkole Podstawowej w Chełmcu. Można powiedzieć, że bardzo hucznie w tym roku był obchodzony w gminie Chełmiec dzień dziecka. Najmłodsi uczniowie obejrzeli przedstawienie pod tytułem „Baron Smog”, a następnie uczestniczyli w przygotowanych specjalnie dla nich atrakcjach: przeciąganiu liny, malowaniu twarzy, zamykaniu w mydlanych bańkach, eko-kalamburach oraz innych kreatywnych zajęciach. Młodzież miała okazję rywalizacji sportowej, podczas zawodów piłki nożnej i siatkowej. Imprezie towarzyszyły konkursy z nagrodami. Piknik stał się okazją do wspólnej zabawy i dostarczył dzieciom dużo radości. Największym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy i balony. Wszystkie zabawy odbyły się pod hasłem Piknik rodzinny w zdrowej atmosferze.

Nie możemy zapomnieć o młodych zapaleńcach którzy odebrali swoje nagrody za filmy, które nakręcili w ramach konkursu „Gmina Chełmiec w zdrowej atmosferze” pod czujnym okiem opiekunów. Podsumowaniem zmagań było oficjalne wręczenie nagród. Gratulacje laureaci przyjmowali od Wójta Bernarda Stawiarskiego oraz Przewodniczącego Komisji Kultury, Sportu i Oświaty Radnego Andrzeja Tyrkla i Radnego Gminy Jana Mroza.

Tak dobrze mogliśmy się bawić dzięki Wójtowi Gminy Chełmiec,  Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Wydziałowi Sportu i Rekreacji Gminy Chełmiec, Ekodoradcy oraz Zakładowi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej i Szkole Podstawowej w Chełmcu. Poniżej zapraszamy do galerii zdjęć oraz do zapoznania się z wynikami zmagań sportowych.