IV Przegląd Młodych Muzyków Instrumentalistów

W dniu 15 listopada w ASTRO CENTRUM  odbył się IV Gminny Konkursu Młodych Muzyków Instrumentalistów grających na wszystkich instrumentach oraz keyboardach pod patronatem Wójta Gminy Chełmiec. W przeglądzie tym biorą udział dzieci i młodzież uczęszczająca do Szkółek Muzykowania prowadzonych na terenie gminy Chełmiec przez GOK. W tym roku po przesłuchaniu 13 zgłoszonych uczestników Komisja w składzie Jarosław Kuśnierz – instruktor Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu,  Zbigniew Kogut - nauczyciel gry na gitarze - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu oraz Andrzej Tyrkiel - Radny Gminy Chełmiec Przewodniczący Komisji Kultury, wyłoniła zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych 5-9 lat, 10 lat-do ukończenia S.P, szkoły ponadgimnazjalne. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Szczegóły oraz ogłoszenie wyników w poniżej zamieszczonym protokole. Uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów muzycznych.

Protokół z posiedzenia komisji