Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Adres: ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec

Tel.: 18 443 33 73
Email: gok@chelmiec.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:
bip
Urząd Gminy Chełmiec:

bip
www.chelmiec.pl

Świetlica Wiejska w Wielopolu to jedna z placówek działająca w strukturach Gminnego Ośrodka Kultury w Chełmcu. Mieści się ona wyremontowanym i przystosowanym do potrzeb zajęć świetlicowych budynku komunalnym.

Dzieci i młodzież uczęszczający na świetlicę biorą udział w zajęciach technicznych, plastycznych tj; malarstwo,rysunek, bibułkarstwo, figurki z masy solnej, krawiectwo oraz kursach decoupage, tworzenia sztucznej biżuterii. Wykonują także prace tematyczne: kartki okolicznościowe, upominki, stroiki, bukiety. Dzieci i młodzież uczestnicząca w zajęciach biorą udział w licznych konkursach gminnych jak i świetlicowych. Uczestnicy zajęć dbają wystrój swojej świetlicy ozdabiając ją w zależności od okazji, pory roku oraz aktualnych świąt. Świetlica w Wielopolu wyposażona jest w zestawy komputerowe.
Świetlica w Wielopolu służy nie tylko dzieciom i młodzież ale również pozostałym mieszkańcom Wielopola, którzy mogą  organizować zebrania wiejskie oraz spotkania integracyjne.Tych, którzy spędzają czas przed telewizorem,
nie mają sposobu na nudę
i chcą w ciekawy sposób wypełnić swój wolny czas
Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach świetlicowych!!!

Tygodniowy rozkład zajęć świetlicowych:
 poniedziałek od 12:00 do 17:00

wtorek -czwartek
14.00 - 19.00