Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Adres: ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec

Tel.: 18 443 33 73
Email: gok@chelmiec.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:
bip
Urząd Gminy Chełmiec:

bip
www.chelmiec.pl

Gminny Dzień Dziecka

Wójt Gminy Chełmiec, Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu oraz Wydział Sportu i Rekreacji Gminy Chełmiec serdecznie zapraszają wszystkie dzieci na Gminny Dzień Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca 2022 r. przy Szkole Podstawowej w Chełmcu.

Czytaj więcej

Zabawy na Świetlicy Wiejskiej w Klimkówce

Zapraszamy na krótką foto relację przedstawiającą prace dzieci uczęszczających do naszej „najmłodszej” Świetlicy Wiejskiej w Klimkówce.

Czytaj więcej

Sukcesy podopiecznych Gminnego Ośrodka Kultury

W Starym Sączu, w dniu 13 maja 2022 r. odbył się XXVII Powiatowy Konkurs Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego.

Czytaj więcej

Wejścia do Astro Centrum w miesiącu maju.

W związku z trwającą rozbudową Astro Centrum w Chełmcu informujemy, iż ze względów bezpieczeństwa wycieczki zorganizowane nie będą mogły Nas odwiedzać, aż do odwołania.

Czytaj więcej

Wystawa - martwe natury - ASTRO CENTRUM w Chełmcu

Pięknie uchwycone martwe natury, których autorką jest Barbara Gajewska, to kolejna propozycja GOK W Chełmcu, którą można zobaczyć od 2 - 30 maja w ASTRO CENTRUM w Chełmcu.

Czytaj więcej

Kurier Chełmiecki - nr 1/2022 Rozstrzygnięcie Krzyżówki Świątecznej

Jest nam bardzo miło, że krzyżówka zamieszczona w Kurierze Chełmieckim spotkała się z dużym zainteresowaniem z Państwa strony. Wpłynęło 18 rozwiązań, z czego trzy były niezgodne z regulaminem.

Czytaj więcej