Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Adres: ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec

Tel.: 18 443 33 73
Email: gok@chelmiec.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:
bip
Urząd Gminy Chełmiec:

bip
www.chelmiec.pl

Zaproszenie i Regulamin na "XXIII Bieg Legionisty - Marcinkowice 2015r."

Serdecznie zapraszamy Wszystkich którzy chcieli by zgłosić się do udziału lub tylko kibicować uczestnikom XXIII Biegu Legionisty.

Czytaj więcej

XXIII Bieg Legionisty - Marcinkowice 2015r.

Trzeciego listopada 2015r. w Marcinkowicach królowały zdrowa rywalizacja sportowa, zasada fair play oraz dobra zabawa. A wszystko to w związku z odbywającym się na terenie  LKS Zamczysko Biegiem Legionisty. To już dwudziesty trzeci raz kiedy organizowany jestw Marcinkowicach Bieg Legionisty. Jest  on biegiem patriotycznym upamiętniającym legionistów walczących u boku Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bitwie pod  Marcinkowicami w 1914r.

Czytaj więcej

Jubileuszowa Wystawa Malarstwa Zofii Mirek

Czytaj więcej

Święty Mikołaj powrócił do Wielogłów.

Co roku początkiem grudnia Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski oraz Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu zapraszają ponad setkę dzieci niepełnosprawnych z terenu gminy na spotkanie z Świętym.

Czytaj więcej

Kiermasz Ozdób Bożonarodzeniowych

W dniach 11 do 13 grudnia 2015r. w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu przy ulicy Lwowskiej odbędzie się Kiermasz Ozdób Bożonarodzeniowych.

Czytaj więcej

Wystawa Zofii Mirek w Centrum Społeczno – Kulturowym w Marcinkowicach.

Centrum Społeczno – Kulturalne w Marcinkowicach po raz kolejny w swoich progach gościło miłośników sztuki ludowej a w szczególności malarstwa. Spotkanie to było nieprzypadkowe, gdyż w dniu 7 grudnia br. o godzinie 17:00 odbyło się otwarcie jubileuszowej wystawy malarstwa Zofii Mirek.

Czytaj więcej