Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Adres: ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec

Tel.: 18 443 33 73
Email: gok@chelmiec.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:
bip
Urząd Gminy Chełmiec:

bip
www.chelmiec.pl

Malarstwo na Szkle w Centrum Społeczno – Kulturalnym w Marcinkowicach.

9 października br. w Centrum Społeczno – Kulturalnym w Marcinkowicach prowadzonym przez Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu odbyły się pierwsze zajęcia artystyczne Malarstwa na Szkle.

Czytaj więcej

Zajęcia świetlicowe w Marcinkowicach rozpoczęte.

Zajęcia Świetlicowe w Centrum Społeczno Kulturalnym w Marcinkowicach ruszyły pełną parą. Od środy do piątku w godzinach od 14:00 do 19:00 najmłodsi mieszkańcy Marcinkowic i okolic spotykają się na zajęciach plastycznych.

Czytaj więcej

Zajęcia z modelarstwa w Małej Wsi

Zajęcia z modelarstwa kartonowego weszły na stałe do oferty Gminnego Ośrodka Kultury w Chełmcu. W dniu 20 października 2015r. o godzinie 17:00 w środę odbyły się pierwsze zajęcia na Świetlicy Wiejskiej w Małej Wsi. Zapał i chęci z jakim młodzi ludzie zabrali sie za wycinanie i sklejanie modeli był ogromny ...

Czytaj więcej

Modelarstwo w Marcinkowicach

Drugiego listopada 2015r. o godzinie 17:00 w Centrum Społeczno – Kulturalnym w Marcinkowicach rozpoczeły się pierwsze zajęcia z modelarstwa. Dzieci z terenu Marcinkowic i okolic z wielkim zapałem uczestniczyły w warsztatach.

Czytaj więcej

Modelarstwo dotarło do Wielopola.

To już trzecia miejscowość na terenie Gminy Chełmiec w której dzieci i młodzież mają okazję uczestniczyć w zajęciach z modelarstwa.

Czytaj więcej

W Małej Wsi pierwsze modele już są gotowe.

Pierwsze zajęcia w Małej Wsi z modelarstwa kartonowego organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w  Chełmcu ruszyły w październiku i już można zobaczyć efekty pracy młodych modelarzy.

Czytaj więcej