Zajęcia z modelarstwa w Małej Wsi

Zajęcia z modelarstwa kartonowego weszły na stałe do oferty Gminnego Ośrodka Kultury w Chełmcu. W dniu 20 października 2015r. o godzinie 17:00 w środę odbyły się pierwsze zajęcia na Świetlicy Wiejskiej w Małej Wsi. Zapał i chęci z jakim młodzi ludzie zabrali sie za wycinanie i sklejanie modeli był ogromny. Wśród uczestników warsztatów znalazły sie osoby, które uczęszczały już na zajęcia organizowane przez GOK w tegoroczne wakacjie w ramach "Wakacji z modelarsztwem", ale są też osoby dla których było to pierwsze spotkanie z tego rodzaju zajęciami. Grupa uczestników jest liczna, niemniej jednak wszystkich chętnych do rozpoczęcia przygody z modelarstwem serdecznie zapraszamy. Informacji na temat zajęć można uzyskać w GOK w Chełmcu lub na Świetlicy Wiejskiej.