Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Adres: ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec

Tel.: 18 443 33 73
Email: gok@chelmiec.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:
bip
Urząd Gminy Chełmiec:

bip
www.chelmiec.pl

Warsztaty dla dzieci i seniorów!

Stowarzyszenie Razem dla Kultury zaprasza na warsztaty seniorów i dzieci z obszaru LGD Korona Sądecka. Zajęcia będą się odbywać w godzinach dopołudniowych w ASTRO CENTRUM w Chełmcu. Karty zgłoszenia wraz podpisanym regulaminem należy składać w pokoju nr 24 w budynku gminy w Chełmcu w godzinach od 10:00 do 15:00 do dnia 09.05.2023r. Liczba miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.

Czytaj więcej

Spotkanie autorskie w Chełmieckiej Bibliotece Publicznej!

Stowarzyszenie Razem Dla Kultury, Wójt Gminy ChełmiecGminna Biblioteka Publiczna serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Piotrem Droździkiem, które odbędzie się  w siedzibie biblioteki w dniu 12 maja 2023r. o godz. 17:00. 

Czytaj więcej

Witaj Majowa Jutrzenko!

Znamy laureatów tej edycji konkursu  historycznego "Witaj Majowa Jutrzenko". W tym roku do konkursu zgłosiła się tylko jedna Szkoła Podstawowa była to szkoła im. Józefa Bieńka w Librantowej.  W dniu 26.04.2023r. w wyżej wymienionej szkole odbyła się prezentacja konkursowa przygotowana przez grupę „Uczniowie klasy piątej i ósmej”. Wystąpili z programem „Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja".

Czytaj więcej

Tematyczna sobota dla dzieci - Gwiazdozbiory

W sobotę 29.04.2023r.  na godz 11:00 zapraszamy dzieci na prezentację połączoną z warsztatami, gdzie zaprezentujemy najbardziej znane i ciekawe gwiazdozbiory.

Czytaj więcej

Rozdanie nagród w XXVIII Gminnym Konkursie Palm Wielkanocnych

W dniu 20.04.2023r. w ASTRO CENTRUM w Chełmcu odbyło się rozdanie nagród w XXVIII Gminnym Konkursie Palm Wielkanocnych.  Nagrody wręczał Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski, obecni byli również Przewodniczący Komisji Kultury Andrzej Tyrkiel oraz radni Tomasz Fałowski-Wańczyk i Rafał Kasieczka.

Czytaj więcej

Finał Konkursu Palm Wielkanocnych - Termin wręczenia nagród

Zapraszamy serdecznie w dniu 20.04.2023r. o godzinie 14:30 do ASTRO CENTRUM w Chełmcu wszystkie osoby biorące udział w  XXVIII Gminnym Konkursie  Palm Wielkanocnych Gminy Chełmiec na uroczyste wręczenie nagród. 

Czytaj więcej