Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Adres: ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec

Tel.: 18 443 33 73
Email: gok@chelmiec.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:
bip
Urząd Gminy Chełmiec:

bip
www.chelmiec.pl

Spotkanie autorskie z Piotrem Droździkiem w bibliotece w Chełmcu.

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Chełmcu, 19 maja odbyło się spotkanie autorskie z nieszablonowym sądeckim artystą fotografem Piotrem Droździkiem.

Czytaj więcej

Tematyczna sobota 27.05.2023r. - Rakiety kosmiczne czyli jak polecieć w Kosmos

Zapraszamy serdecznie na tematyczną sobotę która będzie połączeniem dnia kosmosu z dniem dziecka.

UWAGA! - BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Czytaj więcej

Zmiana terminu spotkania autorskiego z Piotrem Droździkiem

Stowarzyszenie RAZEM DLA KULTURY informuje, że spotkanie autorskie w Gminnej  Bibliotece Publicznej w Chełmcu z przyczyn niezależnych od organizatorów zostaje przeniesione na dzień 19.05.2023r. na godzinę 17:00. Oczywiście na spotkanie wstęp jest wolny więc wszystkich zainteresowanych zapraszamy.  Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Czytaj więcej

Warsztaty dla dzieci i seniorów!

Stowarzyszenie Razem dla Kultury zaprasza na warsztaty seniorów i dzieci z obszaru LGD Korona Sądecka. Zajęcia będą się odbywać w godzinach dopołudniowych w ASTRO CENTRUM w Chełmcu. Karty zgłoszenia wraz podpisanym regulaminem należy składać w pokoju nr 24 w budynku gminy w Chełmcu w godzinach od 10:00 do 15:00 do dnia 09.05.2023r. Liczba miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.

Czytaj więcej

Spotkanie autorskie w Chełmieckiej Bibliotece Publicznej!

Stowarzyszenie Razem Dla Kultury, Wójt Gminy ChełmiecGminna Biblioteka Publiczna serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Piotrem Droździkiem, które odbędzie się  w siedzibie biblioteki w dniu 12 maja 2023r. o godz. 17:00. 

Czytaj więcej

Witaj Majowa Jutrzenko!

Znamy laureatów tej edycji konkursu  historycznego "Witaj Majowa Jutrzenko". W tym roku do konkursu zgłosiła się tylko jedna Szkoła Podstawowa była to szkoła im. Józefa Bieńka w Librantowej.  W dniu 26.04.2023r. w wyżej wymienionej szkole odbyła się prezentacja konkursowa przygotowana przez grupę „Uczniowie klasy piątej i ósmej”. Wystąpili z programem „Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja".

Czytaj więcej