5.Edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego - prosimy o głosy na inicjatywę wspieraną przez LGD KORONA SĄDECKA pn. BUDUJEMY WSPÓLNĄ TOŻSAMOŚĆ!

Szanowni Państwo,

udział Mieszkańców w procesie współdecydowania o wspólnej przyszłości lokalnego środowiska jest dla naszej Małej Ojczyzny niezwykle istotny. Miło nam poinformować, że wśród 234 zadań dopuszczonych do głosowania w 5. Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego znalazła się inicjatywa wspierana przez Lokalną Grupę Działania „KORONĘ SĄDECKĄ” pn. BUDUJEMY WSPÓLNĄ TOŻSAMOŚĆ! (kod zadania SAD4).

W ramach projektu zaplanowano trzy główne działania:

1. Plener fotograficzny pn. „Mała ojczyzna oczami najmłodszych” zakończony piknikiem edukacyjnym ukierunkowanym na poznanie ponadlokalnej kultury i tradycji.
  2. Patriotyczne śpiewanie.
  3. Koncert pieśni i piosenek religijnych.

Projekt ma charakter ponadlokalny-adresowany jest do społeczności powiatu nowosądeckiego.

Ideą zadania jest rozbudzenie i promocja ducha wspólnoty w oparciu potencjał kulturowy Sądecczyzny.

Serdecznie zachęcamy Państwa do oddania głosu na inicjatywę popieraną przez LGD "KORONA SĄDECKA"  w  ramach  5.Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego pn. BUDUJEMY WSPÓLNĄ TOŻSAMOŚĆ!

Głosowanie trwa od 14 maja do 14 czerwca 2021 roku.

ZAGŁOSUJ przez: https://bo.malopolska.pl/index.php/12-wydarzenia/183-ponad-230-projektow-czeka-na-glosy-malopolan-3

Wzór karty do głosowania