Bieg Legionisty 2023r. - informacja o zapisach

Serdecznie zapraszamy Wszystkich którzy chcieli by zgłosić się do udziału lub tylko kibicować uczestnikom XXX Biegu Legionisty. Bieg ten odbędzie się w dniu 12.10.2015r. (czwartek) w Marcinkowicach na boisku sportowym LKS Zamczysko.

Rozpoczęcie Biegu godz. 10:00 boisko LKS. Jak co roku Bieg Legionisty ma na celu popularyzację biegów przełajowych wśród dzieci i młodzieży, propagowanie profilaktyki zdrowotnej oraz krzewienie ducha sportu, tolerancji, przyjaźni i integrowania się z osobami niepełnosprawnym i wzmacnianie zasad „fair play” w sporcie.

Przypominamy, że szkoły mogą zgłaszać swój udział w nieprzekraczalnym terminie do 2 października 2023r. do:

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu tel 18 443 33 73 e-mail: gok@chelmiec.pl

lub do Koordynatora ds. sportu w Urzędzie Gminy Chełmiec – Dariusz Ruchała tel. 668 07 73 87

Zgłoszenia indywidualne /seniorzy, licea oraz uczestnicy spoza Gminy Chełmiec/ w dniu zawodów u organizatora na boisku sportowym LKS Zamczysko.

Dalsze szczegóły w regulaminie.