Chełmiec. Zbiórka środków medycznych na pomoc dla Ukrainy.

Jesteśmy w kontakcie z przyjaciółmi ze Lwowa. Dla jak najsprawniejszej koordynacji naszych działań, mamy bezpośredni kontakt z Prawosławnym Ośrodkiem Miłosierdzia Diecezji Przemysko-Gorlickiej ELEOS w Gładyszowie.

Pilnie potrzeba pomocy – chodzi o dostarczenie materiałów medycznych, jak: bandaże, opaski uciskowe, zestawy pierwszej pomocy, a także koce termiczne, opatrunki hydrożelowe, kompresy itp.

Apelujemy (!) do mieszkańców, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych o przyłączenie się do wsparcia akcji pomocowej. Teraz już słowa i deklaracje to za mało! Potrzebne są konkretne materiały do ratowania życia ludzi.

Ze względu na wagę sytuacji pierwsza zbiórka potrwa 3 dni (!)

MIEJSCE ZBIÓRKI

W/w rzeczy można przynosić 1,2,3 marca, do:

Astro Centrum w Chełmcu, ul. Marcinkowicka, w godz. 10.00 – 18.00 oraz do biura GOK w Chełmcu – Urząd Gminy w Chełmcu,  w godz. 8.00- 15.00

tel kontakt 887 373 373