Gminny Dzień Dziecka w Chełmcu

Piękna, słoneczna pogoda, wiele atrakcji, malowanie twarzy oraz mocna sportowa rywalizacja, tak właśnie było na Gminnym Dniu Dziecka w Chełmcu.  Pierwszy czerwca to wyjątkowe święto dla wszystkich dzieci, tych małych i tych dużych. Jak co roku, impreza została zorganizowana na obiektach rekreacyjnych przy Szkole Podstawowej w Chełmcu. Bardzo dużą polarnością, szczególnie wśród najmłodszych mieszkańców naszej gminy, cieszyło się stoisko malowania twarzy.  Jako kolejne atrakcje należy wymienić balonowe zoo, przeciąganie liny, zabawy z chustami animacyjnymi, konkurs piosenki i wierszy na scenie, dmuchańce i konkurencje sportowe.  Całość dopełniały zabawy  taneczne i wokalne prowadzone przez wspaniałe animatorki z "Wiewióra i Spóła".  Nagrody w konkurencjach sportowych wręczał Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski wraz z Eweliną Zygmunt z Wydziału Sportu i Rekreacji Gminy Chełmiec.

Piękna pogoda oraz przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu i WSIR w Chełmcu darmowe atrakcje, wywołały uśmiech na twarzach wszystkich dzieci. Organizatorzy ze swojej strony składają  wszystkim dzieciom  serdeczne  życzenia, aby ich uśmiech trwał cały rok, a dziecięca radość towarzyszyła przez całe życie.

Poniżej publikujemy wyniki w konkurencjach sportowych.