Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Adres: ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec

Tel.: 18 443 33 73
Email: gok@chelmiec.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:
bip
Urząd Gminy Chełmiec:

bip
www.chelmiec.pl

Gminny Dzień Dziecka w Chełmcu

W dniu 06.06.2023r. w Chełmcu na obiektach Rolkowisko i Orlik odbył się Gminny Dzień Dziecka. Rozpoczął się na sportowo, rywalizacją uczniów klas od 4 do 7 w piłce siatkowej i piłce nożnej. Radosną i energiczną zabawę zapewnił występ duetu Klaunów Rico i Rupert, którzy wraz z dziećmi przy skocznej muzyce bawili się i tańczyli. Nagrody w konkurencjach sportowych wręczał Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski. Nie zabrakło też gminnej maskotki "Orła", który bawił, rozśmieszał, przytulał i pozował do zdjęć z najmłodszymi uczestnikami zabawy.

Na koniec organizatorzy czyli WSiR w Chełmcu oraz GOK w Chełmcu zaprosili do prezentacji swoich osiągnięć Stowarzyszenie Nowosądecki Sport, Klubu Sandecja - dziecięcą sekcję hokeja. Najmłodsi uczestnicy Dnia Dziecka mieli możliwość postrzelać czarnym krążkiem do hokejowej bramki, które również były nagrodą w tej zabawie. Piękne, kolorowe malunki na twarzach młodych ludzi powstawały dzięki wspaniałej ekipie animatorek Wiewióra i Spóła, a instruktorki z GOK w Chełmcu przygotowały dla dzieci balonowe ZOO i symboliczne tatuaże.

Bardzo serdecznie dziękujemy pani Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Katarzynie Dudczyk za pomoc w organizacji całości imprezy.

Wyniki zawodów sportowych:
Piłka Siatkowa klasy 4-5:
1miejsce - 4A
2 miejsce - 4b
3 miejsce - 4c i 5b

Piłka siatkowa klasy 6 - 7:
1miejsce - 6b
2 miejsce - 7b
3 miejsce - 6c

Piłka Nożna klasy 4-5:
1 miejsce - 5b
2 miejsce- 4b
3 miejsce - 4c
4 miejsce - 4a

Piłka Nożna klasy 6-7 :
1miejsce - 7b
2 miejsce - 6b
3 miejsce - 6c