Mural w ASTRO CENTRUM już gotowy.

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu ma przyjemność poinformować, że dobiegła końca  realizacja projektu pn." STREET ART. Organizacja warsztatów malarskich połączona z tworzeniem muralu.  Projekt był realizowany w ramach poddziałania  „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach projektu granatowego pt.  „Wykreowanie atrakcyjnej oferty czasu wolnego dla dzieci, młodzieży i seniorów z obszaru LGD „KORONA SĄDECKA”.

Autorem  muralu który powstał w ramach powyżej opisanego projektu jest pan Mariusz Brodowski znany jako mgr Mors.  Podczas zajęć powstało również 15 podobrazi, których autorem jest młodzież z terenu LGD Korona Sądecka, która pod czujnym okiem mistrza gatunku tworzyła swoje prace.  Efekty ich pracy można oglądnąć przy okazji wizyty w ASTRO CENTRUM W CHEŁMCU.

Poniżej kilka kadrów prac i muralu. Zapraszamy do obejrzenia.