Nabór wystawców na Wielki Jarmark Wielkanocny 2022

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu i Galeria Trzy Korony w nowym Sączu, ogłaszają nabór wystawców na Wielki Jarmark Wielkanocny.

W celu zgłoszenia swojego stoiska należy dostarczyć do biura GOK w Chełmcu kompletną kartę zgłoszenia wraz zaakceptowanym przez uczestnika regulaminem i oświadczeniem o danych osobowych w terminie od 1 marca do 15 marca 2022r. w godzinach 8.00 - 15:00.

Zgłoszenia będą przyjmowane tylko i wyłącznie w godzinach pracy GOK.

Liczba miejsc jest ograniczona. Karty zgłoszenia złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Uczestnikami Jarmarku mogą być twórcy ludowi i rękodzielnicy oraz Koła Gospodyń Wiejskich, będący twórcami wyrobów związanych z m.in.: ceramiką artystyczną, wyrobami regionalnymi, pamiątkami, ozdobami świątecznymi, galanterią skórzaną, malarstwem, artykułami spożywczymi (produkty mleczarskie, przetwory, produkty wędliniarskie, słodycze), wikliną, świeczkami, szytymi własnoręcznie zabawkami.

Wystawcy z innymi artykułami będą rozpatrywani indywidualnie.

Więcej informacji www.jarmark.chelmiec.pl

lub pod numerem telefonu 18 443-33-73