Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu

Adres: ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec

Tel.: 18 443 33 73
Email: gok@chelmiec.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:
bip
Urząd Gminy Chełmiec:

bip
www.chelmiec.pl

Oferta pracy świetlica wiejska

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku wychowawca świetlicy wiejskiej.

Obowiązki:

opieka nad dziećmi w świetlicy, rozwijanie i kształtowanie uzdolnień i zainteresowań dzieci;

Wymagania:

Umiejętności i uprawnienia:

  • mile widziane przygotowanie pedagogiczne.

Wykształcenie:

  • min. średnie - świadectwo ukończenia liceum lub technikum, mile widziane wyższe wykształcenie lub w trakcie nauki (w tym licencjat), mile widziany kierunek to pedagogika, nauczanie wczesnoszkolne itp.

Pozostałe wymagania:

  • odpowiednie predyspozycje osobowościowe,
  • dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje,
  • praca z dziećmi,
  • kreatywność,
  • umiejętności organizacyjne.

Miejsce pracy: Gmina Chełmiec Świetlica w Kurowie oraz Centrum Społeczno Kulturalne w Piątkowej.

Praca w nie pełnym wymiarze godzin.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony/ umowa zlecenie.

Wymagane dokumenty: CV.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy na adres gok@chelmiec.pl

Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko i wyłącznie z wybranymi kandydatami.