Podsumowanie i podziękowania

Bardzo dziękujemy za udział w trzy dniowej zbiórce artykułów medycznych - POMOC UKRAINIE.

Zebraliśmy min.: leki, środki opatrunkowe, witaminy, środki higieniczne, koce, śpiwory, maty do spania, zestawy medyczne, apteczki, maseczki jednorazowe, artykuły dla niemowląt, oraz środki chemiczne i kosmetyczne.

Transport z wszystkimi rzeczami, które zebraliśmy, ledwo pomieścił się w dwóch samochodach i został dowieziony do Prawosławnego Ośrodka Miłosierdzia Eleos Diecezji Przemysko-Gorlickiej w Gładyszowie.

Stamtąd Wasze dary trafią bezpośrednio do najbardziej potrzebujących na Ukrainie!

Dziękujemy osobom prywatnym, lecz nie sposób również nie wspomnieć o wsparciu ze strony wielu firm i organizacji, które są Cichymi Aniołami tej inicjatywy.

A, tymczasem działamy dalej! Czekamy na sygnał z ośrodka w Gładyszowie o kolejnych potrzebach z miejsc, które znajdują się na Ukrainie.