Spotkanie autorskie w Chełmieckiej Bibliotece Publicznej!

Stowarzyszenie Razem Dla Kultury, Wójt Gminy ChełmiecGminna Biblioteka Publiczna serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Piotrem Droździkiem, które odbędzie się  w siedzibie biblioteki w dniu 12 maja 2023r. o godz. 17:00.

Znany, ceniony i lubiany artysta fotografik, autor wspaniałych zdjęć - Piotr Droździk. Od wielu lat zajmuje się fotografią artystyczną, autorską i reklamową. W swoim dorobku artystycznym ma wydanych 65 indywidualnych albumów artystycznych o łącznym nakładzie 150 tys. egzemplarzy. Laureat wielu prestiżowych nagród fotograficznych. W 2007 roku nagrodzony tytułem Sądeczanin Roku za osiągnięcia fotograficzne i wydawnicze. Został laureatem Nagrody im. ks. prof. Bolesława Kumora 2022r.  w kategorii „Sądecki Autor” za album "33-300 Dobry Adres".

Na spotkaniu porozmawiamy z naszym gościem o całym jego dorobku artystycznym (66 albumów!) ale przede wszystkim skupimy się na jego trzech ostatnich pracach. Mowa tu o Fenomenie Paszyńskim, Barbackim i 33-300 Nowy Sącz - Dobry Adres.

Będzie też możliwość skosztowania tradycyjnych lachowskich smakołyków przygotowanych przez panie z KGW!

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Urzędu Gminy Chełmiec w ramach projektu pn."Kulturalnie i tradycyjnie" promocja regionu poprzez organizację stoisk z poczęstunkiem podczas imprez kulturalnych.