Sukcesy podopiecznych Gminnego Ośrodka Kultury

W Starym Sączu, w dniu 13 maja 2022 r. odbył się XXVII Powiatowy Konkurs Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasi podopieczni ze Szkółki Muzykowania w Paszynie prowadzonej przez Jerzego Pogwizda brali udział w tym konkursie i zajęli pierwsze miejsca. Gratulujemy serdecznie Juli Bochenek, która zajęła pierwsze miejsce w kategorii saksofon (Kategoria wiekowa II) oraz Dorocie Ruchała, która również zajęła najwyższe miejsce w kategorii klarnet (kategoria wiekowa III).

Nie możemy też zapomnieć i również gratulujemy podopiecznym Jonasza Olesiaka -  Kapeli Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca Świniarsko  za wywalczenie wyróżnienia w 39. Konkursie "Druzbacki" w kategorii Konkurs muzyk ludowych, który odbył się 12 - 15 maja w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Podegrodziu.

Wszystkim Nagrodzonym gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.