Warsztaty z podstaw ceramiki dla dorosłych

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu informuje, że w dniu 17.01.2024r. rozpoczyna się nabór uczestników na bezpłatne zajęcia z podstaw ceramiki dla dorosłych.  Nabór trwa do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy w GOK w Chełmcu (Papieska 2, 33-395 Chełmiec pok. 21). Zajęcia są bezpłatne i skierowane do mieszkańców Gminy Chełmiec. Przyjmowane będą tylko kompletne zgłoszenia.

Zajęcia będą się odbywać w Paszynie w Remizie OSP w dniu 16.02.2024r. w godzinach od 18:00 do 20:00.

Poprowadzi je Irena Majka doświadczony instruktor ceramiki - Twórczość swoją opiera się na wykorzystaniu gliny do tworzenia ręcznych i unikalnych prac ceramicznych. Wzornictwo czerpie ze starodawnej sztuki ludowej oraz współczesnej.

W programie zajęć wykonanie płaskorzeźby w postaci anioła.

Serdecznie zapraszamy.