Warsztaty z tworzenia świec

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu zaprasza na warsztaty dla dzieci z tworzenia świec  sojowych. Zajęcia są odpłatne w momencie składania kart zgłoszeń. Koszt jednych zajęć od osoby to 35 zł.  Zajęcia prowadzone będą przez Katarzynę Jerzak założycielkę i właścicielkę Soya&Herbs.

Wypełnione i podpisane karty zgłoszenia wraz z załącznikami i podpisanym regulaminem należy dostarczyć do biura GOK w Chełmcu ( ul. Papieska 2, Chełmiec pok. 21) w godzinach od 7:30 do 15:00. Będą przyjmowane tylko kompletne zgłoszenia. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń . Na zajęcia możemy przyjąć max. 25 osób.. Zajęcia zostaną uruchomione przy minimalnej liczbie pięciu osób. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 18 443 33 73.

Serdecznie zapraszamy.