Zajęcia malarskie - Ferie z GOK

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu serdecznie zaprasza na bezpłatne zajęcia malarskie w ramach ferii z GOK. Zajęcia będą się odbywać od 12.02.2024 do 16.02.2024r.  w godzinach porannych w ASTRO CENTRUM w Chełmcu. Czas trwania zajęć 90 min. Będą realizowane w dwóch grupach wiekowych: od 6 lat do 9 i od 10 do 15 lat.

Zajęcia poprowadzi Pani Janina Mróz długoletni pedagog, twórczyni ludowa oraz plastyk z długoletnim doświadczeniem. Wypełnione i podpisane karty zgłoszenia wraz z załącznikami i podpisanym regulaminem należy dostarczyć do biura GOK w Chełmcu ( ul. Papieska 2, Chełmiec pok. 21) w godzinach od 7:30 do 15:00. Będą przyjmowane tylko kompletne zgłoszenia. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Karta zgłoszenia z załącznikami